WhatsApp
Email
Print

PROJEKTI “SQUARE 21” TE 21 DHJETORI

Property Description

RRUGA E “KAVAJËS” Projekti më i ri i banimit “SQUARE 21” ka një vendodhje shumë të mire tek 21 Dhjetori, vetëm 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, kendeve të lodrave për femije etj. Projekti “SQUARE 21” i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes do të ofroje cilësi të lartë ndertimi, fasade të ventiluar, termoizolim, hapësira të ndricuara dhe të bollshme rekreative, izolim akustik në brendësi të apartamenteve, hapësira të gjelbëruara, ambiente sportive, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, qendër tregtare, parkime, sherbime të ndryshme etj. Pallati është me shkallëzim 2,3,10 dhe 11 kate, ku dy katet e para janë ambiente shërbimi dhe 2 kate parkimi. Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 66.2 m2 (77.4 m2 sipërfaqe bruto) ne katin e 11-të me orientimin veri-perëndim. Organizohet nga ambienti i ndenjës, guzhine pak e vecuar + ngrënie, dhomë gjumi dhe tualeti. Objekti është parashikuar të përfundoje brenda vitit 2021.

Property Details

Amenities

State:

City: 

Total Surface: 

77m 2 m²

Veranda: 

Net Surface:

66m 2 m²

Garden: 

Total lot:

Bedrooms: 

1

Orientation:

North West

Toilets: 

1

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2021
PAMJA: Shume e mirë , ASHENSOR: Po , KATI: 11 , KATET E PRONES: 11 , PRONA: E re , HIPOTEKË: Kontrate sipermarrje , GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Bashkë