WhatsApp
Email
Print

REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET

Property Description

Rezidenca Olive Grove ka nje vendodhje shumë të mire, përballë me kalanë e Petrelës, ofron drite gjithe diten duke marre parasysh orientimin nga jugu, dhe vetëm 1.8 KM nga TEG dhe 8 KM nga qendra e Tiranes. Panorama të lë pa fjalë, kodra të gjelbëruara, ajri i pastër, privatësia dhe qetësia që ofron zona. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme me autostraden Tirane – Elbasan dhe nga disa rruge te cilat jane te asfaltuara plotesisht dhe te ndricuara. Rezidenca Olive Grove do te ofroje infrastrukture moderne, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, sistem kamerash CCTV, sipërfaqe rekreative rreth 3,000 m2 ku do të përfshihet hapësire e gjelbëruar, kënd lodrash për fëmijë, një fushë sporti multifunksionale, bar/kafe, shërbime tregtare që do ti përshtaten kërkesave të banorëve, palestër, një minibus për lëvizjet drejt Tiranes, jetesë në komunitet etj. Vilat ofrojnë cilësi të lartë ndërtimi si fasadë të ventiluar me kapotë, dritare alumin termik dopio xham, dritare me përmasa të mëdha xhami që ofrojnë ndricim natyral dhe pamje panoramike, oxhak, dera e jashtme dru masiv, kopshti i gjelbëruar me një pemë ulliri, rifinitura te brendshme cilesore, sistem ngrohje-ftohje multisplit LG etj. Vile në shitje 3 katshe e bashkangjitur me sipërfaqe ndertimi 202.4 m2 + 20 m2 parkim + 120 m2 oborr. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshme ne katin perdhe e cila ka direkt akses ne bace, ambient i kuzhines i vecuar, 3 dhoma gjumi me garderobe, 3 tualete, 3 ballkone dhe verande e bollshme.

Property Details

Amenities

State:

City: 

Total Surface: 

202 m2 m²

Veranda: 

Net Surface:

Garden: 

120 m2 m²

Total lot:

Bedrooms: 

3

Orientation:

South North East West

Toilets: 

3

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2020
PAMJA: Shume e mirë , KATET E PRONES: 3 , PARKING POSHTË GODINE: 2 , PRONA: E re , HIPOTEKË: Kontrate sipermarrje , GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Veç