WhatsApp
Email
Print

REZIDENCA “ZIRKON”, RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”

Property Description

Projekti më i ri i banimit Rezidenca “Zirkon” ka një vendodhje shumë të mirë, afër me qendrën e Tiranës dhe me disa akse kryesore sic është rruga “Bardhyl”, unaza e vogël, rruga e “Dibres” etj. Pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh shëndetësore si Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Pediatria, Infektivi, disa institucione shtetërore, arsimore, shoqërore dhe tregtare. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim. Zona ofron qendra spitalore, universitete, shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj. Rezidenca “Zirkon” do të ofroje cilësi të lartë ndertimi, fasade të veshur me lesh guri, sistem termoizolimi shumë të mirë i cili ruan nxehtësinë në dimër dhe ajrin e ftohtë në verë duke kursyer në këtë mënyrë energjine elektrike dhe duke garantuar izolim përfekt, siguri 24 orë, mirëmbajtje, shërbime të ndryshme dhe parkim. Pallati është 11 kate, ku dy katet e para janë ambiente shërbimi dhe 2 kate parkim. Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 59.6 m2 (68.54 m2 sipërfaqe bruto) pozicionohet në katin e 8-të me orientimin jug-perëndim. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ambient gatimi + ngrënie, dhomë gjumi, depo e cila mund të përdoret si lavanderi, tualet dhe ballkoni. Objekti është parashikuar të përfundojë në Qershor 2022.

Property Details

Amenities

State:

City: 

Total Surface: 

69m 2 m²

Veranda: 

1 m²

Net Surface:

60m 2 m²

Garden: 

Total lot:

Bedrooms: 

1

Orientation:

South West

Toilets: 

1

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2022
KATI: 8, KATET E PRONES: 11, ASHENSOR: Po, GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Bashkë