WhatsApp
Email
Print

RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA

Property Description

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga qendra e Tiranes, 100 m nga pazari i ri, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona ofron hapersira te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare etj. Pallati ku ndodhet prona eshte 12 katesh plus 3 kate nentoke dhe 3 apartamente ne kat. Projektuar ne menyre specifike per te krijuar nje mbrojtje kunder agjenteve te jashtem, pluhurit dhe zhurmes, hijezuesi (brise-soleise) mbron nga drita e tepert dhe pluhuri fale gjelberimit qe shoqeron gjithe strukturen me bime te zgjedhura me kujdes. E mbikqyrur nga kamera dhe rojat 24 ore ne dite. Finiturat jane te nje cilesie shume te larte me izolim termik dhe akustik. Lartesia e brendshme dysheme tavan prej 3 metrash ofron kushte banimi unike. Tarracat do te jene te gjelberuara. Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 79.57 m2 neto (93.72 m2 bruto) ne katin e 8 me orientim jug-perendim, ofron nje dhome ndenje + kuzhina, korridor, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Perfundon ne Qershor 2022

Property Details

Amenities

State:

City: 

Total Surface: 

94m 2 m²

Veranda: 

3 m m²

Net Surface:

80m 2 m²

Garden: 

Total lot:

Bedrooms: 

2

Orientation:

South West

Toilets: 

1

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2022
PAMJA: Shume e mirë , ASHENSOR: Po , KATI: 8 , PRONA: E re , HIPOTEKË: Kontrate sipermarrje , GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Bashkë