WhatsApp
Email
Print

RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES

Property Description

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lojrave per femije etj. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, ku baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Pallat i ri me cilesi te larte ndertimi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes i cili do te ofroje siguri 24 ore, mirembajtje elitare, sherbime, dy ashensor edhe parkim. Ai eshte 11 katesh, ne katin perdhe jane njesite e sherbimit dhe 3 kate parkim nentoke. – Apartament në shitje 2+ 1+ 2 banjo +1 ballkon, kati i 3-të. Sipërfaqja 93.79 (105.35) m2. Cmimi 316,000 Euro. – Apartament në shitje 2+ 1+2 banjo (njera me dritare) + 2 ballkone, kati i 4-të. Sipërfaqja 95.57 (107.34) m2. Cmimi 322,000 Euro. – Apartament në shitje 2+ 1+ 2 banjo me dritare + 1 ballkon, kati i 2, 3, 4, 5-të. Sipërfaqja 102.65 (115.3) m2. Cmimi 345,900 Euro. – Apartament në shitje 2+ 1+ 2 banjo+ lavanderi+ 1 ballkon te madh, kati i 3-të. Sipërfaqja 116 (130.29) m2. Cmimi 391,000 Euro. – Apartament në shitje, 3+ 1+ 2 banjo+ lavanderi+ 2 ballkone (njeri i madh), kati i 2, 3-te. Sipërfaqja 179.13 (201.2) m2. Cmimi 604,000 Euro. – Dyqan në shitje, kati perdhe. Sipërfaqja 228 m2 (mund te ndahet ne dy njesi 153 m2 dhe 75 m2). Cmimi 912,000 Euro. Parkim në shitje me cmim 50.000 Euro Pallati përfundon në Dhjetor 2022

Property Details

Amenities

State:

City: 

Total Surface: 

Veranda: 

Net Surface:

Garden: 

Total lot:

Bedrooms: 

Orientation:

Toilets: 

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2021