WhatsApp
Email
Print

“SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

Property Description

Destinacioni më i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet në një zone unike vetem 250 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik, në një zonë të paprekur nga turizmi masiv të rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klimë që ofron 300 dite me diell. Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshëm, ne privatesi, në gjelbërimin mes pishinave, ne ajer te pastër, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nënë Tereza edhe 260 KM nga Prishtina. Residenca turistike do të ofrojë shërbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet. Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort ne nje destinacion ndërkombëtar. Apartament në shitje 1+1 ne brezin e pare te apartamenteve, me sipërfaqe ndertimi 64.7 m2 neto (71.4 m2 bruto), pozicionohet në katin përdhe i cili ofron + 70 m2 oborr te gjelberuar. Ka orientimin lindje-perëndim. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes + kuzhina, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Brenda cmimit eshte i perfshire dhe nje parkim i cili bashke me oborrin eshte ne perdorim. Parashikuar te mbaroj ne Qershor 2021.

Property Details

Amenities

State:

Albania

City: 

Gjiri Lalzit

Total Surface: 

71 m²

Veranda: 

1 m²

Net Surface:

65 m²

Garden: 

70m 2 m²

Total lot:

Bedrooms: 

1

Orientation:

East-West

Toilets: 

1

Property Registration:

Building Features

Construction year:

PAMJA: Shume e mirë, KATI: 1 ,KATET E PRONES: 3 ,PRONA: E re ,HIPOTEKË: Kontrate sipermarrje , GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Bashkë