WhatsApp
Email
Print

“SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

Property Description

Destinacioni me i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell. Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, ne ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina. Residenca turistike do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, parkim i perbashket, mirembajtje elitare dhe jetese ne komunitet. Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort ne nje destinacion ndërkombëtar. Apartament në shitje 1+1, me sipërfaqe ndertimi 66.7 m2 neto (73.6 m2 bruto), pozicionohet në katin e pare. Ka orientimin lindje-perëndim. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes + kuzhina, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Perfundon ne Qershor 2021.

Property Details

Amenities

State:

Albania

City: 

Gjiri Lalzit

Total Surface: 

74 m²

Veranda: 

1 m²

Net Surface:

67 m²

Garden: 

Total lot:

East-West m²

Bedrooms: 

1

Orientation:

Toilets: 

1

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2021
KATI: 1 , KATET E PRONES: 3 , PRONA: E re , HIPOTEKË: Kontrate sipermarrje , GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Bashkë