WhatsApp
Email
Print

“VALA MAR” RESIDENCE

Location:

Property Description

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina. Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj. Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 54.8 m2 neto (60.7 m2 bruto), ne katin e trete, me pamje nga deti Adriatik me orientim veri-lindje, i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Cmimi perfshin dhe nje parkim

Property Details

Amenities

State:

Albania

City: 

Gjiri Lalzit

Total Surface: 

61 m²

Veranda: 

1 m²

Net Surface:

55 m²

Garden: 

Total lot:

Bedrooms: 

1

Orientation:

North-East

Toilets: 

1

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2020
PAMJA: Shume e mirë , KATI: 3 , KATET E PRONES: 3 , PARKING POSHTË GODINE: 1 , PRONA: E re , HIPOTEKË: Kontrate sipermarrje