WhatsApp
Email
Print

VILË NË VISHNJE, TIRANË

Property Description

Vile per shitje ndodhet ne fshatin Vishnje, 10 km nga qendra e Tiranes, ne nje zone shume te qete dhe te gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge te rregullta komunikimi. Panorama rreth është fantastike. Vila per shitje eshte e vendosur ne nje kompleks te rrethuar nga 8 vila, te organizuara bukur. Vilë për shitje 2 kate, sipërfaqe 142 m2 dhe oborr 350 m2. Në katin perdhe ka gatim-ngrënie, ndenje vec, banjo. Në katin e parë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo. Ana funksionale është e rregullt. Rifiniturat janë cilësore dhe ka mure me grafiato. Muret janë të veshura me polisterol. Parking pranë vilës dhe jashtë. Cmimi perfshin dhe mobilimin pjesor cilesor. Me dokumente të rregullta pronësie.

Property Details

Amenities

State:

City: 

Total Surface: 

142m 2 m²

Veranda: 

Net Surface:

Garden: 

350m 2 m²

Total lot:

Bedrooms: 

3

Orientation:

Toilets: 

2

Property Registration:

Building Features

Construction year:

2019
MOBILUAR: Pjesërisht , KATET E PRONES: 2 , PARKING POSHTË GODINE: 1 , PRONA: E re , HIPOTEKË: Po , GATIM – NGRËNIE – NDENJE: Veç